a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget.

242 Wythe Ave #4, Brooklyn, NY 11249
1-090-1197-9528
office@ourbusiness.com

GÜLERYÜZ Medya'yı Tanıyalım

a

2018 yılında kurularak dijital sektöre yeni giriş yapmış ancak hızla yükselerek adını duyuracak prestijli yeni nesil dijital reklam, tasarım ve organizasyon ajansıyız.

Dijital dünyanın hayatımızın her alanında önemli bir yer kapladığı günümüzde, tüm kuruluşların bu alanda varlıklarını hissettirmesi büyük önem taşıyor. İnternet dünyasında görünürlük ve trafik ihtiyaçlarınızı uygun şekilde karşılamak, doğru hedef kitleye ulaşmak ve sadık kullanıcıları çekmek için gerçekleştireceğiniz tüm uygulamalarda yanınızdayız.

Güleryüz Medya’yı diğer medya şirketlerinden ayıran en büyük özelliğimiz parça parça yapılan reklamcılık, tasarım ve organizasyon işlerini tekbir çatı altında toplamış olmamız ve bütün çalışmalarımızı kendi bünyemizde bulunan uzman ekibimizle gerçekleştiriyor olmamızdır.

Her zaman sonuç odaklı yönetimi benimsiyoruz. Gerçek veriler üzerinden performans arttırmaya yönelik bir medya ajansıyız. Hizmet verdiğimiz bütün alanlarda başarılı olmak adına tüm teknolojiyi bütün müşterilerimiz için zamanında doğru bir şekilde kullanıyoruz.

Güleryüz Medya; dijital reklamcılık, tasarım, organizasyon, prodiksiyon; ürün, katalog ve cast  çekimleri, e-ticaret, e-dergi, kurumsal kimlik, tanıtım filmi, evlilik hikayesi özel gün çekimleri, sosyal medya yöneticiliği, seo, web tasarım ve yönetim, mobil uygulama, kongre, sempozyum organizasyonları ve daha sayamadığımız bir çok hizmeti sizler için tek bir çatı altında toplayan ve sizlere en hızlı ve en yaratıcı çözümler sunan büyük bir medya ajansıdır.