a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget.

242 Wythe Ave #4, Brooklyn, NY 11249
1-090-1197-9528
office@ourbusiness.com

Biz Ne Yaparız

Güleryüz Medya olarak; Görsel Medya altında; “Sosyal Medya Yönetimi,” “Sosyal Medya reklamcılığı, “SEO” ve “SEM” alanlarında başarıyla hizmet veriyoruz. Ayrıca Kreatif alanda; “Dergi”, “Broşür”, “Kartvizit”, “Kurumsal Kimlik”, “Katalog”, “Afiş”, “Bilbord”, “Benner”, “Kitap” vs. tüm çalışmalarınızı büyük bir titizlikle hazırlıyoruz.

Programlama alanında; “Web Tasarım”, “E- Ticaret Sitesi”, “Mobil Uygulamalar”, “Özel Yazılım Geliştirme,” “Blog Uygulamaları” ve “Web Yönetim” hizmetleriyle firmanıza büyük katkılar sağlıyoruz.

Prodüksiyon alanında; Markanıza ait; “Tanıtım Filmi”, “Video Animasyon”, “Reklam Filmi”, “Klip Çekimleri”, “Havadan Çekim”, “360 Sanal Tur”, “Fotoğraf ve Ürün” çekimlerini en profesyonel şekilde hazırlayarak sizlere sunuyoruz.

Organizasyon hizmetleri alanında; “Gezi”, “Toplantı”, “Yemek”, “Kokteyl”, “Süpriz”, “Açılış”, “Davet”, “Cafe Break”, “Konser” gibi hizmetleri sizler için organize ediyor ve yönetiyoruz.

Reklamcılık Hizmetleri alanında ise; Firmanızın reklamlarını anlaşmalı olduğumuz; “Bilbord”, “Led Ekranlar” ve “Araç Giydirme” sistemleri ile şehrin her noktasına taşıyor ve ortaklaşa belirlediğimiz lokasyonlara firmanıza ait totem tabelalar yapıyoruz. Ayrıca firmanızı yansıtacak özel maskotlar tasarlıyor ve bu maskotları şehir içinde gezdirerek markanızın akılda kalıcılığını sağlıyoruz.